İkizler Burcunun Sağlığı

saglik

Erkeğinin;

İkizler burcu erkeği genelde uzun ve orantılı bir vücut yapısına sahiptir. Vücutta kol, akciğer ve omuz bölgelerini temsil eder. Özellikle akciğer hastalıklarına yakalanma ihtimali oldukça fazladır. Üst solunum yolları ve akciğer hastalıklarına karşı küçük yaşlardan beri süregelen bir hassasiyeti vardır. Bunun dışında, özellikle ileri yaşlarda omzu ile ilgili sağlık problemleri yaşayabilir.

İkizler burcu erkeğinin yaşadığı en önemli sağlık sorunlarından bir başkası ise strese dayalı gelişen sinir ve öfkedir. Genel olarak baktığımızda ise sinir ve öfkenin yol açtığı hastalıkların da sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Bu yüzden İkizler erkeğinin kendisine hakim olması gerekir. Sinirden, stresten mümkün olduğunca uzak durmalıdır.

İkizler erkeği sağlık konusunda çok hassastır. Sağlığına karşı vurdumduymazlık yapmaz. Bir rahatsızlığı varsa kendisini yoracak işlerden kaçınır, her şeyi bırakıp dinlenmeye çekilir. Onun için sağlık her zaman önceliklidir. Kendisine değer verir. Hasta olduğunda insanlara mızmızlık yapmaz. Dinlenebileceği uygun bir ortam oluşturur. İnsanlara yük olmaz. Onlardan kendisine saygı duymalarını bekler.

Kadınının;

İkizler burcu kadını karşılaştığı küçük sorunları büyütmeye meyillidir. Özellikle sıradan baş ağrılarını migrene, üst solunum yolu hastalıklarını astıma çevirebilir. Vücutta yönettiği ve hassas olduğu organlar ise kollar, gözler, akciğer ve üst solunum yolu ile ilgili organlardır. Migren ve astım gibi rahatsızlıklarla sıkça karşılaşan İkizler burcu kadınının yapması gereken şey, karşılaştığı sağlık sorunlarını geride bırakarak hayatına devam etmesidir. Ayrıca İkizler kadınının yaşadığı sinir ve eklem sıkışmaları gibi rahatsızlıklar onun sağlık konusunda yoğun bir mücadele vermesini gerektirebilir. Bu mücadele ise hayat boyu devam edebilir. Eklem bölgeleri çok hassastır.

İkizler burcu kadınının hassas olduğu organlarından biri de gözdür. Göz kurulu ve göz bozulması gibi sağlık problemleri ile karşılaşabilir.Ayrıca İkizler kadını dış etkenlerden çok çabuk etkilenmektedir. Bu da onu daha stresli kılmaktadır. Stres de çeşitli sağlık problemlerine sebep olabilmektedir.

İkizler burcu kadınına sağlık ile ilgili şu tavsiyede bulunabiliriz;

Karşılaştığınız sağlık problemlerini içinizde büyütüp saplantı haline getirmeden yaşamayı öğrenmelisiniz. Sağlıkla ilgili yaşadığınız sorunlara zihninizde çok yer vermediğiniz sürece mutlu bir hayat yaşayabilirsiniz.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*