İkizler Erkeğinin Özellikleri

ikizler-erkek

21 Mayıs ile 21 Haziran arasında doğan insanlar İkizler burcudur. Hava elementinden olan İkizler burcunun yönetici gezegeni ise Merkür’dür. İnsanlarla iletişim kurmaktan hoşlanan ve haberleşmeyi seven İkizler erkeği, neşeli, değişime açık, kolay adaptasyon sağlayabilen, yüksek motivasyonlu kişilerdir. Yeni girdiği ortamlara ayak uydurmakta zorlanmaz. Kolay uyum sağlar. Birçok konuda diğer insanlardan farklılık gösterir. Kendine has bir yapısı vardır. Eskilerin deyimiyle nevi şahsına münhasır bir insandır.Estetik anlayışı, giyim tarzı ve konulara olan yaklaşımı göz önüne alındığında diğer insanlardan ayrıldığını görürüz. Ayrıca detaycı ve muhalif bir kişiliğe sahiptir. Hiçbir ayrıntıyı gözünden kaçırmaz. Gördüğü ve rahatsızlık duyduğu şeyleri karşısındakine ifade etmekten çekinmez.

İkizler erkeği hem insanlarla iyi bir diyalog içerisindedir hem de olaylara karşı kendine has bir yaklaşım gösterir. Onun kendine özgü bir bakış açısı ve üslubu vardır Ayrıca çok zekidir. Yakınlarının sorunlarını dinler. Sorunlarının çözümü için onlarla etkileyici bir diyalog içerisine girer ve sıra dışı çözüm önerileri sunar. İnsanlara yardım etmekten hoşlanır.  Bu sebeplerden dolayı çevresi son derece geniştir. İnsanlar onu sever ve ona saygı gösterir.

İkizler erkeği, kadın – erkek ilişkilerinde ise biraz rahat davranmak ister. Baskıcı insanlarla birlikte olmak istemez. Duygu ve düşünceleri değişime son derece açıktır. Partnerinin temiz, bakımlı ve şık olmasını ister. Kendisine bakmayan kadınlardan pek hazzetmez. İkizler erkeği ailesine düşkündür, iyi bir eş ve iyi bir babadır. Özellikle eşine karşı çok saygılı, kibar ve naziktir. Alçak gönüllüdür. Kibirden uzaktır. Çok zeki olduğu için hızlı algılar ve sorunlara karşı pratik çözümler geliştirir. Bir kadına nasıl davranılması gerektiğini çok iyi bilir.

İkizler erkeği iş hayatında ise son derece çalışkandır. Detaylara dikkat eder. Dolayısıyla iyi bir yönetici olabilir. Çünkü personelinin performansını çok doğru bir şekilde değerlendirebilir. Başarı yolunda en küçük ayrıntıya bile önem verir.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*