İkizler Burcunun Cinsel Hayatı

cinsellikErkeğinin;

İkizler burcu erkeğinin cinsel hayatı ile ilgili fikir sahibi olmanız için bilgilendirici bir yazı hazırladık. İşte bu konuyla ilgili fikir edinmenizi sağlayacak o bilgiler.

İkizler burcu erkeği cinsel hayatında kendisini çok ifade eder. İkizler erkeği duygusallıktan hoşlanıyor gibi görünür. Ancak onun için hayatın vazgeçilmez unsuru cinselliktir.  İlişkisinde de romantizmden çok bedensel hazlara önem verir. Bu konuda ne istediğini bilir ve partnerinin de cinselliğe yaklaşımı ile yakından ilgilenir. Onun fiziksel özelliklerine dikkat eder. Giyim şekli ve koku ile dahi tahrik olabilir.

İkizler burcu erkeğinin cinsel olarak en uyumlu olduğu burçlar ise Kova, Terazi, İkizler, Akrep ve Yengeç’tir. Onlarla cinsel olarak çok güzel bir ikili olabilir. Özellikle kendisi gibi hava grubundan olan Terazi ve Kova ile cinsel uyumu son derece yüksektir. İlişkide herhangi bir tarafın dominant ve baskıcı olmasını istemez. Karşı tarafa da söz hakkı tanımak ister. Hava grubu burçlarının tamamı bu konuda kendisi gibi düşünür. Dolayısıyla onlarla uyumlu cinsel birliktelik yaşayabilir.

Kadınının;

Değişikliğe ve yeniliğe meraklı olduğu için aşk ve seks konusunda hiç bir şeye kolay kolay şaşırmaz. Ancak hislerinden çok mantığıyla hareket etme eğilimindedir.Bu nedenle önce onu aşka hazırlamak gerekmektedir. Monotonluk onu en çok sıkan şeylerin başında gelir.Yenilik yaratmak ve sürpriz yapmak konusunda becerikliyseniz İkizler insanını büyüleyebilir ve baştan çıkarabilirsiniz.Kavga ve sertlik ona göre değildir. Sevgilisinin aynı zamanda dostu ve sırdaşı da olmak ister. Oldukça havai fakat cazibeli bir aşıktır.

Baştan çıkarma: Birkaç gün aramayın, sonra telefon edip onu çok özlediğinizi söyleyin.
Hassas organı:
Elleri.
Seks Bitince Söylediği :
Kumanda nerde?
Favori pozisyonu:
Televizyonun karşısında koltuğun üzerinde bir çok şeyi birarada yaparak.
Favori Mekanı:Burcunuz arabalarıişaret ediyor.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*