İkizler Burcunun Aşk Hayatı

ask

Erkeğinin;

İkizler burcunun yönetici gezegeni Merkür’dür. Zihni karmaşık ve dağınıktır. Ne kadar çizgisini korumaya çalışsa da duygularını karşı tarafa aktarmakta zorlanır. Analizci bir yapıya sahip olan İkizler erkeği bir kadından çok hoşlandığını söylese de dağınık fikirli olduğu için ertesi gün farklı bir şey söyleyebilir. Duyguları da karmaşıktır. Çok acelecidir, istediği şeylerin hemen olmasını ister. Bir kişiden hoşlandıysa onu etkilemek için elinden geleni yapar.

İkizler erkeğine kolay elde edilebilen şeyler ilgi çekici gelmez. İkili ilişkilerinde de bu böyledir. Aşk hayatının biraz gizemli olmasını ister. Hoşlandığı kadını keşfetmek ister. Onu tanımasına vesile olan her yeni bilgi ile heyecanlanır. Aşk için emek vermek ister. Zor kadınlar ona ilgi çekici ve heyecanlandırıcı gelir. O yüzden İkizler erkeğinden hoşlanan bir kadının ona hemen kendini teslim etmemesi gerekir. Çok etkileyici olabilir, onu çok sevebilirsiniz; ancak ne şartta olursa olsun sizin için çaba göstermesini sağlayın. Ona böyle bir alan tahsis edin. O, her şeyin rutine bindiği ilişkilerde heyecanını kaybedebilir. Uğrunda emek verdiği insana aşık olması ve tutulması çok daha mümkündür. Karşı tarafı çözmek, onu tüm detayları ile öğrenmek İkizler erkeğinin en önemli amacıdır. Öğrenecek bir şeyi kalmadığında amacı da kalmaz. Bu da heyecanının ölmesine sebep olabilir.

İkizler burcu erkeği kendini geliştiren, meraklı, kültürel birikimi yüksek, entelektüel ve estetik anlayışa sahip, farklı konulara ilgi duyabilen ve kendisini yenileyen kadınlardan hoşlanır. Sıradanlıktan hiç hoşlanmaz. Birlikte olduğu kadınla gurur duymak ve övünme ister. Onun hayatında yenilikler olsun ister. Böylece daha heyecanlı ve dinamik bir yaşamı olacaktır. Statik, monoton anlayışa sahip kadınlar onun ilgisini çekmez. Hayattan çok alabilen ve hayatı doya doya yaşayabilen kadınlar onun ilgisini çeker. Zira kendisi de bu doğrultuda yaşama eğilimindedir.

İkizler burcu erkeği, aşk hayatında aradığı kişiyi bulana kadar birçok kadınla flört edebilir. O, çok flörtçü bir yapıya sahiptir. Çünkü İkizler burcunda cinsiyetler çok baskın değildir. Ona cinsiyet özelliklerini hissettirebilecek, anlaşabileceği bir kadını arar. Bu arayış sürecinde ise birçok kişiyle birlikte olur. Sonunda doğru kişiyi bulduğuna inanırsa onunla ciddi bir ilişki sürdürebilir. Yani o herkesle flört edebilir ama sadece bir kişiye sadık kalabilir. O kişi de muhtemelen evleneceği kişi olacaktır.

İkizler burcu erkeği için aşk adeta bir oyundur. Oyun kısa sürede bitebilir, yerini başka oyunlara bırakabilir; ancak bu oyun çok güzelse ve onun beklentilerini karşılıyorsa hiç bitmeyebilir.

Kadınının;

Coşkulu. Işıl ışıl bir güzelliği var. Her yerde ve her durumda dikkat çekiyor. Meraklı. İlgi uyandırmayı beceriyor. Her konuda söyleyecek birkaç çift sözü var. Telefonda uzun uzun konuşmaya bayılır. Çünkü sonuç olarak o iletişim burcunun bir üyesidir. Aynı yerde uzun süre oturamaz. Odadan odaya, koltuktan koltuğa geçer. Bu arada bu özellikleri hayatının her alanına bir biçimde taşımayı da ihmal etmez. Binbir tane arkadaşı, bir sürü ahbabı vardır. Canını sıkacak hiçbir erkeğe tahammül edemez. Sıkıcı bir erkekle birlikteyken kendini kafese tıkılmış bir kuş gibi hisseder ve fırsatını bulduğu anda… uçar gider. Ah, İkizler burcu kadınları! Kim onların cazibesine karşı koyabilir ki! İkizler burcu kadınları zeki olurlar, sabırlı, azimli, kararlı ve hırslıdır bu kadınlar. Ayrıca bağımsızlıklarına son derece düşkün olurlar.

İkizler kadını zevk alabileceği bir işte mutlu olur ve yükselmeyi hedefler. Onun sadece kendisinden bekleneni yaparak tatmin olamayacağı kesindir. Yapmak istediği işe de hayatının erkeğine de çok genç yaşta karar verir. Yıllar süren sancılı ilişkilerin kadını değildir. Âşık olur çarçabuk evlenir. Evliliği uzun sürmezse bunun tek sebebi kadının bağımsızlık arzusuna ket vurmaya kararlı bir erkeğe rastlamış olmasıdır.

İkizler kadını evlilikte kendisine rakip değil, eş aramaktadır çünkü. Evlilik onun için biraz da arkadaşlık, dostluk demektir. Cazibeli bir kadındır İkizler kadını. tatlı dili, nazik tavırları, esprili kişiliğiyle istediği her erkeği kendine bağlayabilir. İkizler burcu erkeğinin aksine paraya da büyük önem verir. Ancak İkizler kadını genellikle kendi kazandığı parayı harcamayı sever. Bir erkeği tâbi olmak ona göre sayılmaz. Para ya da başka bir sebeple evlenen İkizler kadınına zor rastlarsınız.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*