İkizler Burcunun Anlaştığı Burçlar

anlasmaErkeğinin;

İkizler burcu erkeği insanlara karşı kendisini çok iyi ifade edebilir, geniş bir çevreye ve çok sayıda dosta sahiptir. Kendisi gibi insanlarla diyalog kurabilen, sosyal ilişkileri kuvvetli kadınlar ile uyumlu birliktelikler yaşayabilir. Dolayısıyla kendisi gibi hava grubundan olan Terazi ve Kova burcu kadınları ile uyumlu bir ilişki içerisine girebilir. Zira hayat anlayışının ve karakterinin en çok benzediği burçlar Terazi ve Kova burçlarıdır. Onlarla aynı heyecanlara, aynı isteklere ve aynı eğilimlere sahiptir. Dolayısıyla birbirlerini anlamakta zorlanmayacaklardır. Bunun dışında Yay burcu kadınıyla da uyumlu bir ilişki yaşayabilir. Çünkü İkizler erkeği değişimden hoşlanır, tek düzelikten ise hoşlanmaz. Yay kadını da kendini yenileyen bir yapıya sahiptir, neşelidir.

İkizler erkeğinin Aslan kadını ile anlaşması bir hayli zordur. Çünkü Aslan kadınının zor, çelişkili ve baskıcı bir tarafı vardır. Onun bu özellikleri ile İkizler erkeğinin özgürlüğüne düşkün tarafı bir araya geldiğinde anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. İkizler erkeği kendini kaybettirmek ve arada bir ortadan kaybolmak ister. Aslan burcu ise otoriter ve katı bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla aralarında ciddi çatışmalar yaşanabilir.

İkizler erkeği, ilgi görmekten ve merak edilmekten çok hoşlanır. Onun bu beklentisini karşılayamayan özellikle Başak kadını ile anlaşması ise pek mümkün değildir. Çünkü ikisini de Merkür yönetir ve bundan dolayı ikisi de detaylara takılır ve tartışmaya meyillidir. Bu da aralarında zaman zaman çatışmaların yaşanmasına sebebiyet verebilir.

İkizler erkeği, Terazi veya Kova kadını ile birlikteyse kendini çok rahat ifade edebilir. Çünkü her iki taraf da hava elementi burcudur. İkizler erkeğinin kendine özgü bir üslubu vardır. Asla bu üslubunun yadırganmasını istemez. Kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Dolayısıyla kendisine anlayış gösterebilecek benzer yapıdaki insanlar ile birlikte olmak ister. Bu insanlar da genellikle kendisi gibi hava grubundan olan Terazi ve Kova burcundan çıkmaktadır.

Kadınının;

İkizler burcu, Merkür zekasına sahip olduğu için üst düzey yaşam enerjisine sahip, neşeli ve coşkulu insanları tercih eder. Bu özelliklere uygun olan Aslan, Yay ve Koç burcu erkekleri ile kısa zamanda uyum sağlar ve çok iyi anlaşır. Bu burçların hepsi ateş grubundandır. Ancak Yengeç kadını ciddi ve uzun bir ilişki arayışında ise ateş grubu burçları ile bunu gerçekleştirmesi pek de kolay değildir. Çünkü onlar çok çabuk birbirlerinden sıkılan ve birbirlerini tüketen insanlardır. Onlar için her şey bir anda gerçekleşip bir anda bitebilir. Ateş grubundan olan Aslan, Yay ve Koç bir anda ateş gibi yanıp, yine bir anda sönebilir.

İkizler kadını sağlam, düzenli ve uzun bir ilişki arıyorsa; onun bu isteğini ancak kendi grubundan olan burçlar karşılayabilir. Bunlar da Terazi ve Kova burçlarıdır. Çünkü bu burçlar ile aynı aynı bakış açısına, aynı mantığa ve aynı arayışlara sahiptir. İstekleri çok benzerdir. Dolayısıyla uzun birliktelik yaşamak istiyorsa, özellikle evleneceği erkeği seçmek istiyorsa kendisi gibi hava grubundan olan burçları tercih etmelidir.

Merkür’ün yönettiği İkizler kadını, yine kendisi gibi yönetici gezegeni Merkür olan Başak erkeği ile çok zıt düşebilir. Başak erkeği ile İkizler kadınının beraberliğinde sık sık polemik yaşanabilir; hatta zamanla bu ilişki bir çatışmaya dönüşebilir. Çok sık fikir ayrılığına düşerler. Zira ikisi de akıllı, düşünen ve detaylara önem veren insanlardır. İki detaycı insanın bir arada olması da pek iyi değildir. Aynı şekilde Boğa erkeği ile de uyumsuzluk gösterebilir. Boğa erkeğinin rahat tavırları İkizler kadınını inanılmaz derecede rahatsız eder. İkizler kadınının da sürekli duygusal olarak değişime uğraması da Boğa erkeğini rahatsız eder. Çünkü kadınının hayatı asla tek düze değildir. Özellikle duygusal olarak gelgitler içerisindedir. Toprak grubundan olan bir diğer burç Oğlak ile de ciddi anlamda sorunlar yaşayabilir.

Özetleyecek olursak; İkizler kadını en uyumlu birlikteliklerini kendisi gibi hava grubundan olan Terazi ve Kova erkeği ile yaşar. Ateş grubundan olan Aslan, Yay ve Koç ile çok eğlenceli bir aşk hayatı olsa da bu burçların karakteristik olarak çabuk sıkılan bir yapıya sahip olmaları ilişkinin kısa sürede bitmesine neden olur. İkizler kadınının anlaşamadığı burçlar ise genellikle toprak elementinden olan Oğlak, Başak ve Boğa’dır.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*